NOVINKY

arr3NEPODCEŇUJTE PRAVIDELNÝ PREVENTIVNÍ SERVISVážení zákazníci, milovníci kávy, stejně jako automobil nestačí jen umývat a vysávat, ale občas... arr3ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS KÁVOVARŮOtevřeli jsme pro Vás první specializovaný servis kávovarů na Vysočině. Zajišťujeme pozáruční... arr3Z KAŽDÉHO NÁKUPU PENÍZE ZPĚTChcete u nás nakupovat s další slevou, která Vám přinese peníze zpět? Požádejte nás o vystavení...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro Vás 1 790,00 Kč
Cena pro Vás 599,00 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 

 


Úvod » KÁVOVARY LAMANTI

KÁVOVARY LAMANTI

Toto je Lamanti

Značka Lamanti se zrodila z vášně pro kávu, která je společná pro všechny naše zaměstnance. Cílem naší společnosti není pouze vývoj a distrubuce špičkových technologií, ale výsledek celého procesu, na jehož konci na Vás čeká perfektní chuť Vaší oblíbené kávy. Uvědomujeme si, že prostředí i příležitosti, kdy si svůj svůj šálek kávy vychutnáváte, se neustále mění, stejně jako naše pocity a nálady. Káva má mnoho tváří, někdy nás povzbudí, jindy zase uvolní. Provází nás po celý den, kdykoliv potřebujeme načerpat sílu nebo naopak relaxovat.

 

 

Proto klademe velký důraz na individuální přístup k přáním našich zákazníků a respektujeme jejich preference. Kávovary Lamanti nabízí řadu zajímavých řešení, mezi kterými nechybí například individuální uživatelské profily. Společně se snadnou a jednoduchou obsluhou Vám tak přináší vyšší komfort při přípravě kávy. Jedním stiskem tlačítka získáte všechny oblíbené nápoje (Espresso, Lungo, Cappuccino, Caffe Latte...) včetně mléčné pěny a horkého mléka. To vše bez nutnosti čekání na nahřátí.

Jsme si vědomi, že drobnosti často rozhodují o tom, jak působí celek. Při návrhu designu jsme se proto zaměřili i na ty nejmenší detaily. Design kávovarů byl oceněn nejvyšší známkou RedDot. Variabilní výška některých našich modelů navíc umožňuje jejich snadnou integraci do nábytku. Společně s možností výběru z široké palety barev se tak kávovary Lamanti lehce stanou atraktivním doplňkem Vašeho interiéru.

Toto je Lamanti.

 

Řadit podle 
Výrobce  


Cena pro Vás 117 000,00 Kč

novinka
doprava zdarmaCena pro Vás 54 980,00 Kč

doprava zdarmaCena pro Vás 46 990,00 Kč

doprava zdarmaCena pro Vás 46 990,00 Kč

doprava zdarmaCena pro Vás 39 990,00 Kč

doprava zdarmaCena pro Vás 28 990,00 Kč

doprava zdarmaCena pro Vás 24 990,00 Kč

doprava zdarmaCena pro Vás 19 999,00 Kč

novinka
doprava zdarmaCena pro Vás 19 999,00 Kč

novinka
doprava zdarma