NOVINKY

arr3NEPODCEŇUJTE PRAVIDELNÝ PREVENTIVNÍ SERVISVážení zákazníci, milovníci kávy, stejně jako automobil nestačí jen umývat a vysávat, ale občas... arr3ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS KÁVOVARŮOtevřeli jsme pro Vás první specializovaný servis kávovarů na Vysočině. Zajišťujeme pozáruční... arr3Z KAŽDÉHO NÁKUPU PENÍZE ZPĚTChcete u nás nakupovat s další slevou, která Vám přinese peníze zpět? Požádejte nás o vystavení...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro Vás 229,00 Kč

 

 


JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍME » Prodej a dodávka kávy

 

Dodávkou kávy a prodejem kávovarů do restaurací, kanceláří a domácností se zabýváme již od roku 2002. Od roku 2010 provozujeme i kamenný obchod a možnost objednání formou internetového obchodu.

Nabízíme širokou škálu značek kávy včetně kompletního servisu a péče o Váš kávovar. Mezi nejčastěji prodávané značky kávy patří například Lavazza, Hausbrandt, Segafredo, Carraro, Piacetto, Cubanita, Pellini, Vergnano, Paraná, ale náš sortiment je samozřejmě mnohem širší. nově nabízíme i vlastní čerstvě pražené kávy Grand Café.

Spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě a proto Vám nabízíme nejen kvalitní produkty za zajímavé ceny, ale zejména kvalitní a rychlé servisní služby.


V případě, že hledáte dodavatele kávy do vaší kanceláře, kavárny a nebo si chcete kupovat kávu domů, neváhejte se na nás obrátit. Kávu vám dovezeme vždy na požadované místo určení a rádi se postaráme i o váš kávovar. Můžete si s námi domluvit osobní schůzku u Vás, navštívit naší prodejnu, nebo si nechat zaslat nabídku e-mailem.

Pro spokojenost našich zákazníků činíme maximum. Dodáváme kávu bez smluv a závazků. Nenutíme naše zákazníky k závazným odběrům a držíme dohodnuté ceny. Chceme, aby s námi zákazník spolupracoval proto, že je s našimi službami spokojen a ne proto, že má podepsanou problematicky vypověditelnou smlouvu.

Vyzkoušejte si nezávazně naše služby.

Kontaktujte nás.